MIĘDZYPRZEDSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY PT." LAS JESIENIĄ"

W październiku pani Marta Szamburska zorganizowała międzyprzedszkolny konkurs plastyczny pt. "Las jesienią".

W konkursie wzięły udział dzieci z naszego przedszkola, a także z Samorządowego Przedszkola w Poniatowie oraz Samorządowego Przedszkola w Sulejowie.

Wszystkie prace były przepiękne,dlatego też wszystkie zostały wyróżnione i nagrodzone.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ  W  KONKURSIE.

WYCIECZKA DO PLANETARIUM

W dniu 10 października grupy 4, 5, 6 - latków wybrały się na wycieczkę do planetarium w Piotrkowie Tryb. Była to dla naszych milusińskich fascynująca wyprawa i bogata w nowe doświadczenia, wszystkie dzieci były zachwycone.

JSIENNE WYPIEKI

W dniu 11.października grupa krasnoludków  przygotowala jesienne ciasto - jabłecznika. Wszystkie dzieci chętnie uczestniczyły w zajęciach kulinarnych i w degustacji ciasta.

PYSZNE WITAMINKI - OWOCOWE SAŁATKI

W środę  4 października było w naszym przedszkolu przesmacznie, a przede wszystkim zdrowo!  Wszystkie Dzieci  w naszym przedszkolu na zajęciach własnoręcznie przygotowały pyszną, witaminową sałatkę. W tym celu przyniosły z domów różne świeże owoce. Były jabłka, gruszki, banany, śliwki, brzoskwinie, nektarynki, kiwi, pomarańcze, mandarynki, winogrona. Wszyscy mieli soczyste minki na widok tak smakowitych owoców i każdy ochoczo zabrał się do pracy. Sałatki udały się i wyszły przepyszne.

WYCIECZKA DO LASU W POSZUKIWANIU JESIENI

W piątek nasi milusińscy wybrali się do lasu w poszukiwaniu pierwszych oznak jesieni. Pogoda była piękna co umożliwiało wszystkim spacerowanie po lesie i zbieranie grzybów, szyszek, liści , żołędzi i kasztanów.

Przedszkolacy byli zachwyceni wyprawą.

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA - POWITANIE JESIENI

Z okazji Dnia Przedszkolaka, dzieci zostały zaproszone do wspólnej zabawy i udziału w konkursach. Przedszkolaki rzucały kółkami do celu, chodziły z krążkiem na głowie, uczestniczyły w zabawach z wykorzystaniem chusty animacyjnej oraz zmagały się z balonami, które na końcu ozdobiły, zgodnie z własnymi pomysłami. Radość, śmiech i głośny doping uczestników świadczyły o wspaniałej zabawie.  Nasze przedszkolaki odwiedziła również pani jesień , ktorą dzieci gorąco i sedecznie powitały znanymi piosenkami i wierszykami. Niespodziankom nie było końca . Zaprosiliśmy również panią bibliotekarkę, która z okazji akcji " Cała Polska czyta dzieciom" , powitała maluszków pięknymi bajkami i opowiadaniami.

WSZYSTKIM PRZEDSZKOLAKOM Z OKAZJI ICH ŚWIĘTA ŻYCZYMY  WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO !!!!

ROK SZKOLNY 2017/2018 ADAPTACJA

Pierwsze dni nowego roku szkolnego za nami i nasze maluszki czują się w przedszkolu coraz lepiej. Oto fotorelacja z pierwszych dni wspólnej zabawy. Wierzymy, że wkrótce wszystkie dzieci poczują się w naszym przedszkolu jak w domu.